× کدهای javascript در مرورگر شما غیر فعال هستند. لطفا توجه داشته باشید فعال بودن javascript جهت عملکرد صحیح فروشگاه لازم و ضروری می‌باشد.
در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

درباره تربچه

تربچه یک استارتاپ نوپاست که به منظور رساندن انواع مواد غذایی بسته‌بندی و تازه شامل میوه و سبزیجات، خشکبار، حبوبات، لبنیات و غیره، بدون واسطه و با قیمت مناسب، به دست مصرف کننده نهایی بصورت سفارش آنلاین و تحویل درب منزل پدید آمده است.
اساس کار تربچه بر مشتری مداری، تضمین کیفیت و قیمت مناسب، ثبت سفارش آسان و تحویل سریع و بموقع بنا نهاده شده است. تربچه همچنین در تلاش است تا به مرور با استفاده از روش کشاورزی قراردادی و حذف واسطه‌ها، همزمان بهبود معیشت را برای کشاورزان و کیفیت بهتر و قیمت مناسبتر را برای مصرف‌کننده نهایی به واسطه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی از مزرعه به خانه به ارمغان آورد.
فعالیت تربچه از شهر شیراز آغاز گشته و امید است در صورت رضایت مشتریان، دامنه فعالیت تربچه در آینده نزدیک به شهرهای بیشتری توسعه یابد.
تربچه همواره پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در راستای بهبود خدمات ارائه شده می‌باشد. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق صفحه نظرات و پیشنهادات با ما در میان گذارید.